صفحه اصلی > سیاسی سرویس :سیاسی ، تاریخ: ۲۹/مهر/۱۳۹۲ ۱۲:۲۸، شناسه خبر: ۶۰۸۵۵ - پرینت

مواضع دیروز لاریجانی حرف دل نمایندگان مجلس بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مواضع اخیر لاریجانی حرف دل نمایندگان مجلس بود، گفت: امیدوارم این سخنان مورد برای اصلاح برخی مواضع مورد توجه قرار بگیرد.

سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به سخنان و مواضع دیروز علی لاریجانی در خصوص مسائل گوناگون گفت: این سخنان مورد حمایت تمام نمایندگان مجلس از هم طیف و گروهی قرار داشت و حرف دل آن ها محسوب می شد.

وی افزود: بارها در طول سخنرانی علی لاریجانی نمایندگان با گفتن احسنت و تبریک رضایت خود را از سخنان رییس مجلس شورای اسلامی نشان دادند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم این سخنان از سوی برخی مورد توجه قرار بگیرد، تا شاهد بروز چنین مسائلی در کشور نباشیم.

هاشمی گفت: چنین مسائلی سبب می شود تا برخی خسارت ها در کشور به وجود بیاید که به راحتی قابل جبران نباشد و تنها به فضای عمومی کشور لطمه وارد شود.

به گزارش فارس، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور دیروز خود، از طرح حذف شعار مرگ بر آمریکا توسط هاشمی رفسنجانی انتقاد و آنرا بی‌خاصیت خواند و همچین به اظهارات انحرافی مطروحه از سوی برخی نزدیکان امام واکنش نشان داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

  • آخرین اخبار
  • پر بازدیدترین اخبار

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سایت فراپرس می باشد

پیام به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری *** در جلسه هیات وزیران، عیدی کارمندان دولت تعیین شد *** دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قوا *** ورزشگاه آزادی، یکی از ترسناک ترین ورزشگاه های جهان *** در سامانه ثبت نام کنید تا یارانه بگیرید