صفحه اصلی > سیاسی سرویس :سیاسی ، تاریخ: ۲۸/مهر/۱۳۹۲ ۱۰:۳۰، شناسه خبر: ۶۰۷۷۷ - پرینت

مؤسسه تنظیم آثار امام دغدغه یک جریان سیاسی را دارد

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مؤسسه تنظیم آثار امام دغدغه یک جریان سیاسی را دارد گفت: اگر حضرت امام (ره) امروز حضور فیزیکی داشتند آقای هاشمی را با مواضعی که امروز می‌گیرد و به امام نسبت می‌دهد را طرد می‌کردند. مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مورد تحریف بیانات حضرت امام(ره) با خاطره و لطیفه اظهار داشت: نزدیکی هاشمی به امام به شرایط 30 سال پیش مربوط است؛ بنابراین اگر حضرت امام (ره) امروز حضور فیزیکی داشتند، آقای هاشمی را با مواضعی که امروز می‌گیرد و به امام نسبت می‌دهد، را طرد می‌کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: اگر ملاک حال امروز افراد باشد تصورم این است که امام از فرمایشاتی که هاشمی به ایشان منتسب می‌کنند، خوشنود نخواهند بود و این قضایا توسط هاشمی و برخی از افراد در جهت از بین بردن بخش محوری الگو و معیار قرار گرفت حضرت امام (ره) در جهت‌گیری‌های نظام و انقلاب است.

کوچک زاده خاطر نشان کرد: اصولا موضوعاتی همچون حذف شعار مرگ بر آمریکا بدون داشتن مستندات بر خلاف نظر صریح امام مبنی بر اینکه «در زمان من نیز مواردی را به من نسبت می‌دهند که صحت ندارد.»

وی ادامه داد:‌ امام در پاسخ به افرادی که در مورد شعار مرگ بر آمریکا اظهار نظر کرده بودند، گفتند باید به آن آخوند مزدور که فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل و شوروی را خلاف اسلام می‌داند گفت که آیا تاسی به رسول خدا و مطابقت ازخداوند خلاف امر حج است؛ آیا تو و امثال تو آخوند آمریکایی فعل رسول الله و خداوند را تخطئه می‌کنی؟»

*کسانی که ادعا دارند امام با« حذف شعار مرگ بر آمریکا» موافق بودند دروغ می‌گویند

وی تاکید کرد: کسانی که امروز می‌گویند امام با شعار مرگ بر آمریکا موافق بوده است یا دچار فراموشی شده‌اند و یا دروغ می‌گویند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از عملکرد دفتر تنظیم و نشر حضرت امام (ره) انتقاد و تصریح کرد: دفتر تنظیم و نشر امام (ره) باید نقش مهمی را در این برهه ایفا می‌کرد که متاسفانه در این زمینه کوتاهی صورت گرفته و باید مراجع مسئول که دغدغه حفظ نظام و ارزش‌ها را دارند این رفتارها و تهمت را ماخذه کنند.

کوچک زاده با تاکید بر اینکه حقیقت امام احتیاج به دفاع کسی از جمله از موسسه تنظیم و نشر حضرت امام (ره) ندارد، گفت: موسسه تنظیم و نشر امام (ره) وظیفه دارند که اگر مطلبی به امام نسبت داده شد و براساس مستندات صحیح نبود، تکذیب کند.

وی ابراز تاسف کرد، افرادی امروز در موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره) نفوذ و رسوخ دارند که با ارزش‌ها و موازینی که حضرت امام بر اساس آنها انقلاب را به پیروزی رساند، فاصله دارند.

*اداره کنندگان دفتر نشر آثار امام دغدغه حفظ یک جریان سیاسی را دارند

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: کسانی که امروز موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره) را اداره می‌کنند به نوعی در معادلات و دسته بندی‌های سیاسی گرفتار شدند، بنابراین ظواهر نشان می‌دهد که این دوستان دغدغه حفظ یک جریان سیاسی را بیشتر از تنظیم و نشر آثار حضرت امام را دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

  • آخرین اخبار
  • پر بازدیدترین اخبار

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سایت فراپرس می باشد

پیام به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری *** در جلسه هیات وزیران، عیدی کارمندان دولت تعیین شد *** دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قوا *** ورزشگاه آزادی، یکی از ترسناک ترین ورزشگاه های جهان *** در سامانه ثبت نام کنید تا یارانه بگیرید