صفحه اصلی > اخبار وسط سرویس :اخبار وسط ، تاریخ: ۲۲/تیر/۱۳۹۲ ۱۲:۰۲، شناسه خبر: ۵۷۹۵۵ - پرینت

ابراز علاقه عمیق مخملباف به اسرائیل

بنا بر گزارش روز گذشته خبرگزاری فرانسه، محسن مخملباف کارگردان خود فروخته جریان فتنه که با فیلم جدیدش با نام «باغبان» در جشنواره اسرائیلی اورشلیم حاضر شده است، روز گذشته در نشستی در حاشیه این جشنواره فیلم خواستار گفت‌وگوی فرهنگی بین ایران و رژیم صهیونیستی شد!

وی که در فیلم جدیدش به بهانه صلح و دوستی به مدح مذهب ضاله بهاییت پرداخته است، خطاب به ساکنان اشغالگر رژیم صهیونیستی گفت: «من دوستتان دارم. اما خواهشمندم، به ایران حمله نکنید. این راه حل نیست. این کار تنها وضعیت را وخیم‌تر می‌کند.»

او به اسرائیل گفت، تهدید به حمله به تأسیسات اتمی ایران که دائما در اظهارات مقام‌های ارشد اسرائیل تکرار می‌شود "بی‌فایده" است.
مخملباف در این جشنواره با بیان اینکه سخنان مقامات صهیونیست برای حمله به مراکز اتمی ایران فایده‌ای ندارد، مخملباف تأکید کرد که راهکار نظامی محکوم به "شکست" است و از اسرائیل خواست، به جای این کار کمک به "نیروهای دمکراتیک" ایران را پیش بگیرد.

وی با بیان اینکه ممکن است در آینده چنین فیلمی را درباره زرتشتیان یا ادیان هندی بسازد، گفت: من متدین نیستم اما نمی‌توان امور دینی و قدرت آن در امور را رد کرد؛ من پیروان بهائیت را در این فیلم انتخاب کرده‌ام زیرا آنان رویکردی دارند که می‌تواند برای پیروان دیگر ادیان نمونه باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

  • آخرین اخبار
  • پر بازدیدترین اخبار

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سایت فراپرس می باشد

پیام به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری *** در جلسه هیات وزیران، عیدی کارمندان دولت تعیین شد *** دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قوا *** ورزشگاه آزادی، یکی از ترسناک ترین ورزشگاه های جهان *** در سامانه ثبت نام کنید تا یارانه بگیرید