صفحه اصلی > آخرین اخبار سرویس :آخرین اخبار ، تاریخ: ۰۳/مرداد/۱۳۹۲ ۱۳:۲۵، شناسه خبر: ۵۸۰۷۸ - پرینت

مصرف آب در تهران نگران کننده است

شرکت آب و فاضلاب استان تهران به دنبال تداوم گرمای هوای تهران در اطلاعیه‌ای بار دیگر در مورد افزایش مصرف آب هشدار داد.

فراپرس: به نقل از شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اطلاعیه دوم این شرکت با اشاره به مصرف فزاینده آب در تهران، ادامه این روند را نگران‌کننده عنوان کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: تهران گرم‌ترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و این در حالی است که به ازای افزایش نیم تا یک‌درصدی دمای هوا نزدیک به 100هزار متر مکعب به مصرف آب افزوده می‌شود؛ به گونه‌ای که در روز گذشته میزان مصرف آب در تهران از مرز سه میلیون و 200هزار متر مکعب نیز گذشت.

در بخش دیگری از این اطلاعیه از شهروندان تهرانی درخواست شده است ضمن رعایت صرفه‌جویی تا حد امکان از مصارف غیر ضروری مانند شست‌وشوی حیاط خودداری شود تا این روزهای گرم بدون کم‌آبی و قطع آب مشترکان سپری شود.

بنابراین گزارش،این دومین اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب استان تهران طی روزهای اخیر است که در آن نسبت به تداوم وضعیت حاکم بر هوای تهران و تاثیر مستقیم آن بر افزایش مصرف آب ابراز نگرانی می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

  • آخرین اخبار
  • پر بازدیدترین اخبار

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سایت فراپرس می باشد

پیام به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری *** در جلسه هیات وزیران، عیدی کارمندان دولت تعیین شد *** دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قوا *** ورزشگاه آزادی، یکی از ترسناک ترین ورزشگاه های جهان *** در سامانه ثبت نام کنید تا یارانه بگیرید