صفحه اصلی > حوادث سرویس :حوادث ، تاریخ: ۱۴/مهر/۱۳۹۲ ۱۰:۵۷، شناسه خبر: ۶۰۰۰۳ - پرینت

آتش سوزی 3 خودرو در پارکینگ ساختمان مسکونی

آتش سوزی سه خودرو در پارکینگ ساختمان مسکونی موجب گرفتار شدن 11 نفر از ساکنین شد.
فراپرس: به نقل از پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بامداد امروز با دریافت خبر بروز این آتش سوزی بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 74 را ساعت 04:30 دقیقه به محل حادثه در کوی کن، محله سرآسیاب، خیابان شهید روستایی اعزام کرد.

این گزارش حاکیست، آتش نشانان ظرف چهار دقیقه به محل آتش سوزی که کانون آن طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه مسکونی که محل پارکینگ خودروها بود رسیدند و با عملیات خود شعله های آتش را خاموش و به نگرانی ساکنان این ساختمان مسکونی نیز پایان دادند.

آتش سوزی از یکی از خودروها شروع و به دو خودروی دیگر سرایت کرد که پیش از گسترش بیشتر آن و نیز سرایت به یک خودروی دیگر خاموش شد.

آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول بی درنگ با استفاده از دستگاه تنفسی وارد کانون آتش سوزی در پارکینگ ساختمان شده و شعله‌های آتش را که سه خودرو سواری را در بر گرفته بود مهار و از سرایت آن به خودروی دیگر و همچنین طبقات فوقانی جلوگیری کردند.

بر اساس این گزارش، گروه دیگر از آتش نشانان همزمان در میان دود غلیظ ناشی از آتش گرفتن خودروها که به طبقات بالایی و راهروی این ساختمان نفوذ کرده بود به جستجوی واحدهای مسکونی پرداختند.

نیروهای عملیاتی در ادامه بررسی ساختمان مسکونی 11 نفر از ساکنان از جمله 4 زن، 6 مرد و یک کودک که در میان دود گرفتار شده بودند را به بیرون از ساختمان هدایت کرده و به محل امن انتقال دادند.

در جریان این حادثه یک زن 25 ساله دچار شوک زدگی شده بود که به عوامل اورژانس سپرده شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

  • آخرین اخبار
  • پر بازدیدترین اخبار

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سایت فراپرس می باشد

پیام به مناسبت حضور پرشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری *** در جلسه هیات وزیران، عیدی کارمندان دولت تعیین شد *** دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش با فرمانده کل قوا *** ورزشگاه آزادی، یکی از ترسناک ترین ورزشگاه های جهان *** در سامانه ثبت نام کنید تا یارانه بگیرید